אופן הקנייה 
באתר מוצעים למכירה פריטים המלווים בתמונות. (התמונות נועדו להמחשה בלבד). ליד כל פריט מוצג מחירו  (כולל מע"מ). משתמש באתר יכול להוסיף לסל הקניות כל פריט וזאת לאחר שהתרשם ממנו וממחירו, המשתמש יכול לשנות כמויות להוסיף ולגרוע פריטים מסל הקניות בכל עת. כמו כן בסיום ההזמנה יש לגשת לקופה לצורך אישורה .
תשלום
קיימות 3 אפשרויות לביצוע תשלום לרכישת המוצרים באתר:
  1. חיוב דרך כרטיס אשראי. הנתונים באתר מאובטחים ברמה הגובה הנדרשת על ידי חברות כרטיס אשראי בשרת המאכסן ואישורו תקף, ההזמנה תשלח מיד. 
  2. בקשה לחיוב טלפוני. ניתן להתקשר למכון תורת אמ"ת 058-5500855 או לבקש שנציגנו יצרו קשר עמכם דרך הטופס "צרו קשר" של דף הבית למסירת פרטי כרטיס האשראי טלפונית ובכל מקרה פרטי הכרטיס מושמדים בסמוך לביצוע העסקה עם קבלת אישור ספק מחברות כרטיסי האשראי.
  3. חיוב דרך חברת פייפל PAYPAL. ניתן לשלם ישרות דרך האתר או לבקש קבלת דרישת תשלום ממערכת האתר
הכנת ההזמנה
כל הפריטים המוצגים באתר נמצאים במלאי שלנו דרך קבע וזמינים לאספקה עד 14 ימי עסקים בממוצע או מוקדם כפי המופיע באתר . במקרים חריגים בהם אזל פריט מהמלאי, אנו מתחייבים להודיע ללקוח על כל חוסר בפריט ולסכם עם הלקוח את מועד משלוח הפריט החסר. ובכל מקרה לא נעכב משלוח בגלל פריט חסר ללא ידיעת הלקוח והסכמתו. ככלל פריטים חסרים ישלחו בנפרד תוך פרק זמן קצר ובתנאי כי הם קיימים במלאי היבואן או היצרן ולא נחייב בדמי משלוח על הפריטים שהיו חסרים.
משלוח
אנו שולחים את הפריטים לכל מקום בארץ, אירופה ובאה"ב. המשלוח נעשה באמצעות שרות הדואר. מחיר המשלוח תלוי במוצר. ניתן לבחור משלוח דרך שירות שליחים של רשות הדואר בתוספת תשלום עם התחייבות הגעה תוך 3 ימי עסקים, יש לציין זאת טלפונית.
מידע וטעויות 
אנו מתנצלים מראש על טעויות טכניות או שינויים בספציפיקציות, ומודים על כל הערה של לקוחותינו לתיקון בהתאם.
הצהרת פרטיות
על מנת להשלים את הקנייה על הלקוח למסור את פרטיו האישיים: שם , שם חברה מס תעודת זהות או ח.פ כתובתו כתובת הדוא"ל  . מובהר כי כל הפרטים הנמסרים מועברים אלינו כשהם מוצפנים. אנו זקוקים לפרטים אלו כדי להשלים את הליך הקנייה לצורך משלוח הפריטים. אנו מתחייבים שלא להעבירם לצד שלישי שאינו רלוונטי לרכישה . המכון ישתמש במידע לצרכי מימוש הצעתו והזמנתו של הלקוח ממנה ולצורך עדכון הלקוח במוצרים חדשים ובעדכונים העשויים לעניין הלקוח. המכון שומר על זכותו לגרוע ו/או להוסיף מוצר ו/או מוצרים ו/או שירות ו/או שירותים מהאתר ו/או לשנות האתר ו/או תוכנו ו/או המחירים ו/או התנאים המופיעים בו בכל עת ללא כל התראה מוקדמת.
 
כל הנתונים המועברים אלינו מוצפנים. פרטי תשלום מושמדים עם קבלת אישורם.
אנו לשירותכם גם בטלפון 058-5500855 בין הימים א' עד ה' בין השעות 9.00 ל-17.00
ניתן ליצור קשר דרך טופס הפנייה "צרו קשר" או\ו לשלוח ס.מ.ס או הודעת ווטסאפ לנייד.


הלקוח מצהיר בזאת, כי קרא את תקנון האתר והינו מודע לתקנון האתר וכי לא תהיה
לו או למי מטעמו כל טענה או תביעה כנגד החברה ו/או עובדיה ו/או מפעילי האתר
והוא פוטר אותם מכל אחריות לכל נזק שיגרם, במישרין או בעקיפין, בגין מוצר ו/או
שירות לרבות מחמת איכותו, טיבו, השימוש בו, איחורים באספקה
. 
  
תנאי שימוש באתר
 
כל הזכויות שמורות © מכון תורת אמת בראשות הרב זכריה זרמתי שליט"א
FacebookYoutubePinterest
הצהרת נגישות